У Житомирі стартувала інформаційна кампанія «Народного контролю»: відстоювати свої права повинен кожен!

Постійна просвітницька робота, проведення журналістських розслідувань та безкоштовна юридична допомога – все це житомиряни можуть отримати від «Народного контролю» у рамках просвітницької наметової кампанії.

Місцеві активісти «Народного контролю» закликають житомирян долучатися до вирішення першочергових проблем, які болять кожному місцевому жителю.

Днями житомирські активісти ініціювали звернення до міського голови та депутатського корпусу міської ради щодо зменшення податкового навантаження на підприємців. Адже сприяння розвитку малого та середнього бізнесу – це реальний спосіб розвитку місцевої економіки.

За словами голови обласної організації «Народний контроль» Світлани Пахольчук, тільки спільними зусиллями житомиряни зможуть досягнути якісних умов життя та у правовому полі змусити владу виконувати передвиборні обіцянки.

«Кожен житомирянин може звернутися до нас за безкоштовною правовою допомогою. Крім того, за допомогою народного депутата Дмитра Добродомова, ми можемо вирішувати проблеми пересічних житомирян на глобальному, всеукраїнському рівні. Зокрема, й питання, які постійно турбують кожного українця», – сказала вона.

Світлана переконана, що тільки спільна робота та викриття не чистих на руку чиновників та народних обранців зможе зрушити нинішню критичну ситуацію.

«Якщо кожен не буде сидіти і мовчати, коли бачить порушення закону та лобіювання якихось інтересів посадовцями, доти ми будемо бідкатися на погані умови життя. Ми спільно маємо боротися за свої права та переконання», – сказала Світлана Пахольчук.

Варто зазначити, що у рамках інформаційної кампанії щочетверга, о 20:25, на каналі ЖОДТРК житомиряни можуть побачити програму журналістських розслідувань «Народний контроль».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA