У Житомирі відбувся тренінг для жінок-політиків

16 грудня за підтримки National Democratic Institute – NDI у Житомирі відбувся тренінг з проведення виборчих кампаній для жінок з метою підвищення рівня участі жінок в політиці. На захід , була запрошена команда із активу жінок «Народного контролю».

«Оскільки, одним із найбільших досягнень NDI є робота з низкою політичних партій, які включили у свою діяльність окремий стратегічний напрямок – роботу із жінками, яка дозволила партіям охопити більшу кількість виборців завдяки внутрішньопартійному рейтингу гендерних квот, що у свою чергу збільшує кількість підготовлених жінок-кандидаток та посилює взаємодію з жінками-виборцями», – зазначила керівник Житомирської обласної організації «Народного контролю» Світлана Пахольчук.

Такі заходи потрібно проводити систематично для конструктивної роботи у партійних структурах.  Теорія у поєднанні з практикою є підсилюючим ефектом для залучення лідерок на виборчих перегонах.

Дякуємо колегам за готовність поділитися ґрунтовними думками, відкритість до нових знань, конструктивні дискусії та обмін досвідом.