Згідно з Конституцією, усі надра, зокрема і газ, належать українському народу, а не владі, – Добродомов

Україна має достатньо власного газу для потреби простих людей, але влада наживається на тарифах.
Про це заявив народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов у ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Ціна на газ для населення необґрунтована. Я член робочої групи щодо тарифів і стверджую, що реальна ціна на блакитне паливо не більше 100-110 доларів за тисячу кубів. Усе інше – це заробіток на нас. «Нафтогаз» штучно піднімає ціну, аби було чим наповнювати бюджет. Наша депутатська група «Народний контроль» звернулася до уряду з вимогою ввести мораторій на підняття ціни на газ. А також ми вимагаємо скасувати постанову щодо зміни нарахування субсидій, бо зараз десятки тисяч людей лишилися без неї», – наголосив він.

Добродомов додав, що президент, який відстоює інтереси простих українців, мав би вже давно потрусити олігархів.

«Цих олігархів потрібно було посадити за стіл і дещо пояснити. Пояснити, що 20 років тому вони за безцінь отримали державні підприємства. Які не модернізували, не платили людям нормальних зарплат. І настав час це все припинити. Наприклад, газ. Україна видобуває 17 млрд кубометрів газу. Цього вистачає для населення, повністю. І цей газ буде йти у домівки простих українців, яким він і належить. А з олігархів зробити простих бізнесменів і відправити на ринок. І нехай купляють де хочуть, самі видобувають. У країні війна і треба думати про простих людей», – додав нардеп.