Українська армія має потрапити в ТОП-3 в Європі, – Веремчук

Збільшити фінансування армії до щонайменше 6% ВВП, налагодити розвиток власного військового виробництва і забезпечити військових житлом і соціальними гарантіями – ці речі керівник фракції «Народний контроль» і «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук вважає пріоритетними у роботі оновленого парламенту.
Про це він заявив під час зустрічі з АТОвцями, яку для кандидатів у народні депутати по 116 виборчому округу організувала Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

«Я розумію, чому бійці ставлять нам, кандидатам у депутати, гострі питання. У Львові й волонтери, і я з колегами у міській раді, роблю все, щоб бійці, родини загиблих у нашому місті отримували житло, грошові компенсації. Але це мінімум, якого недостатньо. Я беззастережно вірю у силу духу, міць наших воїнів. Тільки армія потребує потужнішої підтримки від держави», – переконаний Валерій Веремчук.

За його словами, кожен українець сьогодні зацікавлений у зміцненні армії, адже «навіть у Львові спати спокійніше, коли знаємо, що наші воїни стоять стіною на сході: озброєні, нагодовані, одягнуті».

«Українська армія – в десятці найкращих у Європі. Мета – ТОП-3. З таким «сусідом»-агресором інакше просто не можна. Як і не можна, щоб наші Герої після повернення додому виявлялися нікому не потрібними, а служба у війську не цінувалася. Саме тому у Верховній Раді моїм пріоритетом буде робота над тим, щоб збільшити фінансування армії до щонайменше 6% ВВП, провести модернізацію Збройних сил України, розвинути власне військове виробництво і забезпечити військових житлом і соціальними гарантіями», – наголошує Валерій Веремчук.

Нагадаємо, 10 червня під час партійного з՚їзду «Громадянська позиція» висунула Валерія Веремчука кандидатом до парламенту. 19 червня ЦВК зареєструвала Веремчука кандидатом по 116 одномандатному виборчому окрузі у Львові.

Ще раніше Веремчук заявив про свою готовність балотуватися у Верховну Раду України.

Нагадаємо, при «Народній Самообороні» Львівщини діє один із найбільших волонтерських Центрів допомоги сімʼям учасників АТО, який від початку війни на сході надає допомогу військовим та їхнім родинам.