Уряд «Народної довіри», – блог Дмитра Добродомова

Політична платформа партій демократичної опозиції покаже майбутніх міністрів ще до виборів.

«Народний контроль» та «Громадянська позиція» ухвалили важливе рішення: створити спільну політичну платформу «Народної довіри» для партій демократичної опозиції. Це об’єднання зусиль, яке має дві мети: не допустити остаточної узурпації влади Порошенком та реваншу проросійських сил.

Чотири роки минуло після Революції Гідності, чотири роки – після появи нової влади. Як наслідок, в Україні критична ситуація в економіці, політиці, соціальній сфері – та загалом в усьому!

Ми добре пам’ятаємо, як президент обіцяв подолати корупцію, та за чотири роки він її очолив. Він обіцяв закінчити війну за два тижні, натомість вже чотири роки разом зі своїм оточенням цинічно наживається на ній. Він обіцяв долар по десять, та за чотири роки гривня здевальвувала. За даними ООН, 60 % українців живуть за межею бідності.

Ще однієї каденції цієї влади країна просто не витримає!

Саме тому ми створили спільну платформу «Народної довіри». Ця платформа не для виборів: президентських чи парламентських. Вибори – це лише інструмент перезавантаження країни! Нам потрібно повністю змінити владу, починаючи з уряду та топ-чиновників!

Людей, які мають стати новими міністрами, ми покажемо ще до виборів. Адже під час кампанії всі обіцяють, що приведуть професіоналів, реформаторів, технократів – а потім ми бачимо урядовців без освіти, без досвіду та без бажання змінити країну!

Це все тому, що міністрів та інших високопосадовців призначають за партійними квотами після політичних торгів. Яскраві приклади: Юрій Луценко, Дмитро Вовк, Валерія Гонтарева. Список можна продовжувати ще дуже довго.

Тому наша об’єднана політична платформа запропонує спільний уряд «Народної довіри»!

Ключове – це уряд, якому ви зможете довіряти, а для цього маєте долучитися до його обрання – визначитися з конкретними людьми, а не уявними «технократами».

Кандидати пройдуть усі етапи публічних обговорень. Кожен із них покаже чітку програму розвитку своєї галузі! Якщо це міністр фінансів, то він має показати, як підніматиме економіку з колін. Якщо він обіцяє долар по десять, то нехай пояснить, як він це зробить. Під кожною програмою з’являться підписи авторів!

Тільки такий уряд «Народної довіри» зможе втілити в реальність те, що сьогодні влада тільки обіцяє. Тому я закликаю всі партії демократичної опозиції приєднуватися до нашої платформи. Адже тільки разом ми зможемо змінити країну!