Узаконити заочно

Попри те, що в країні – нестабільна економічна ситуація, віють різні політичні вітри, «скаче» валютний курс – ринок нерухомості успішно розвивається. Модерні висотки королівських масштабів рясно витикаються в усіх обласних центрах. І Луцьк – не виняток. Чи не кожної сесії міські депутати щедро виділяють землю забудовникам під нові житлові проекти.

Здавалося б, добре: Луцьк живе і розростається! Та це лише на перший погляд, коли не знаєш про задаровування «своїх» людей квадратними метрами у тих же висотках, «договірняки» про сліпоту на свідоме ігнорування будівельних норм. Зв’язка «забудовник-депутат» проглядається у Луцьку не один рік – працюють, як то кажуть, за шаблонною схемою.

Усе частіше з наслідками депутатсько-забудовницького свавілля доводиться «воювати» громаді – приміром, людям, яким урізали шматки присадибних ділянок на користь новоспечених будов.

У розслідуванні «Народного контролю» ми розповімо: хто та як будується в обласному центрі та чому відповідні служби міськради не карають порушників. ДИВИМОСЯ.