Уже сьогодні потрібно ставити вимоги народу на голосування в Раді, – Добродомов

У парламенті мають невідкладно виставити на голосування законопроекти щодо зняття депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду та нової виборчої системи.
 
Про це на акції «За велику політичну реформу» під стінами Верховної Ради заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.
«На камеру всі депутати розповідають, що підтримують вимоги. Але кажуть, що це не на часі, що зараз вирішують важливіші питання. А для них це протягування лобістських законів, які вночі пишуть на Банковій, це кадрові питання. Вони списують мільярдні борги підприємствам, які належать олігархам. Ось які питання вирішує сьогоднішня влада», – сказав нардеп.
Добродомов додав, що під тиском суспільства Президент вніс у Раду законопроект про скасування недоторканності, але скасують її лише в 2020 році.
«Це неприпустимо, ми вимагаємо вже ставити на голосування законопроекти щодо зняття депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду та нової виборчої системи. Це ті обіцянки, з якими вони йшли на вибори», – наголосив він.