В Бережанах пройшла «Патріотична хода»

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України маршем патріотів у Бережанах, що на Тернопільщині, пройшли переможці міських, районних, об’єднаних територіальних громад та обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На головній площі міста зібралися аматори, громадськість, духовенство, представники влади, серед яких — голова Бережанської районної ради, «народноконтролівець» Василь Білик із партійними побратимами.

«Символічно, що марш відбувся на цій землі, щедро политій кров’ю героїв, де у серпні-вересні 1916 року поблизу гори Лисоні Українські січові стрільці мужньо протистояли ворогу. Ми повинні виховувати молодь України на схожих історичних взірцях. І водночас робити все для того, аби наші діти і внуки заради України не вмирали, а жили, сумлінно працюючи і виховуючи дітей. Мені було надзвичайно приємно нагороджувати юних патріотів держави, які зберігають у душах і сумлінні стрілецькую славу», — сказав голова Бережанської райради, голова районної організації «Народного контролю» Василь Білик.