В дев’ятиповерхівці полатають дірявий дах

Сирість і пліснявіа у цій квартирі постійно. Як тільки-но на вулиці йде дощ – цією стіною течуть струмки води. Скільки б люди не зверталися до комунальників по вирішення проблеми, – результату жодного. Тому мешканці вирішили звернутися до Народного Контролю.

Пані Ольга показує: штукатурка в одному з кутків її кухні відвалюється щоразу більше.

«Вода від дощу йде, воно затікає, і таке чорне, що здається заллє до останнього поверху. І вжже 5 років тече – й одне й теж. І скільки можна це терпіти і це виносити? Ми не можемо зробити ремонт. Ми вже заготовили і сатенгіпс, і побілку, але не можемо відремонтувати. В кімнаті ще проблема, і в туалеті ще тече вода.»

Надія – живе на 8 поверсі, вона підтримує стурбованість сусідки. «у нас де витяжка стоїть, то так по стінці й тече.»

У місцевому ЖЕКу розповіли, що знають, що верхні поверхи цього будинку підтоплює. Там запевнити журналістів Народного Контролб, що незабаром проблему вирішать.

Ласло Паппголовний інженер КП «ВЖРЕП – 11» «Сейчас ждем, підходящих погоддных русловий, чтобы положить новый руберойд на это мето и устранить течку. Сей час не можем этого сделать, тому что видите, погода неустойчивая, ночью -1-3 градуса, днем + 8, это не способствует качественному ыполению работ. Думаю, что к концу апреля будет устойчивая погода и не будет осадков  и мы начнем ремонт»

Ми перевіримо, чи не буде затікати вода у квартири мешканців цього будинку. Андрій Гожий, Сергій Сербін, Народний Контроль.