nkontrol_chmel_28.08.15

В інфекційному відділенні Старокостянтинівської райлікарні – новий дах і відремонтована стеля

Після втручання «Народного контролю»  у Старокостянтинівській центральній районній лікарні відремонтували покрівлю та стелю інфекційного відділення.

Так, ше у березні і лікарі, і пацієнти розповіли активісту «Народного контролю» Оксані Корнійчук про жахливі умови в лічниці.

«У палаті грибок, у вікна затікає вода. Постійно мокро та холодно. Це не найкращі умови для лікування – зокрема, і маленькі діти», – розповідала мама маленького пацієнта Тетяна.

Під час візиту знімальної групи старша медична сестра інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ Наталя Попельник влаштувала активістам і журналістам «Народного контролю» екскурсію у відділенні, показала палату, де після снігопадів обвалилася стеля. На щастя, дитячий бокс був порожній, ніхто не постраждав.

«Стеля після дощів сиплеться. Коли вже не можемо впоратися самі, то викликаємо МНС», – розповідав завідувач інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ Володимир Кульбаченко.

Активістка громадського руху «Народний контроль» Оксана Корнійчук тоді взяла зобов’язання від районної влади повністю відремонтувати покрівлю в інфекційному відділенні. Влітку стелю і дах справді відремонтували.

За словами заступника голови Старокостянтинівської РДА Олега Омелянюка, на сесії районної ради було виділено понад півмільйона гривень. За ці кошти виготовили проектно-кошторисну документацію, яка пройшла всі експертизи, та перекрили більше 800 «квадратів» даху у приміщенні інфекційного відділення.

«Завдяки вашому втручанню ми маємо сьогодні прекрасний дах, який був зроблений у короткий термін. Тепер у нашому відділенні буде сухо, нема грибка», – подякував «Народному контролю» завідуючий інфекційним відділенням Старокостянтинівської ЦРЛ Володимир Кульбаченко.