В Литві не тільки держслужбовці та чиновники, але й пересічні громадяни декларують не лише доходи, але й витрати, – Дмитро Добродомов

Народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Добродомов разом з депутатами міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти» перебувають з робочою поїздкою в Литві.


За словами депутата, сьогодні у м.Вільнюсі відбулась зустріч української делегації із першим заступником Голови Сейму Литовської Республіки Відасом Гядвіласом.


«В Литві не тільки держслужбовці та чиновники, але й пересічні громадяни декларують не лише доходи, але й витрати. Декілька показових процесів з конфіскацією непідтвердженого майна у корупціонерів, і рівень корупції в Литві стрімко пішов донизу! Вони розпочали цей процес ше 15 років тому – як один із першочергових», – сказав Дмитро Добродомов.


Він також розповів, що перший заступник Голови Сейму зауважив, що Євросоюз найбільше має претензій щодо високого рівня корупції в Україні, причому у вищих ешелонах влади.


«Відас Гядвілас  сказав, що Ви не зрушитеся далі у розвитку в реформах, якщо у Вашому уряді не припинять красти, – наголосив литовський парламентар. – Навіть у Білорусії з цим все набагато краще, тому наші підприємці вкладають туди чимало коштів, а до вас наразі бояться», – зазначив Дмитро Добродомов.

v-litvi-ne-tilki-derzhsluzhbovci-ta-chinovniki-ale-jj-peresichni-gromadyani-deklaruyut-ne-lishe-dokhodi-ale-jj-vitrati-dmitro-dobrodomov_2