В Україні «боротьба» з корупцією відбувається у Facebook, – Антонищак

В Україні боротьба з корупцією перейшла на рівень соціальних мереж – Facebook та Twitter.

Про це в ефірі телеканалу NewsONE заявив народний депутат України Андрій Антонищак, коментуючи звіт про роботу антикорупційних органів.

За словами депутата, порушені кримінальні справ щодо топ-чиновників повинні розглядатися в судах.

«НАБУ повинно надавати у суді достатні докази, щоб притягнути  топ-чиновників до кримінальної відповідальності. Натомість, ми бачимо, що відбувається з ситуацією навколо відеозаписів Онищенка – відбувається звинувачення один одного. Згідно з законом пан Ситник має сам особисто поїхати в Британію та отримати від Онищенка ці плівки», – сказав Антонищак.

Він також зауважив, що в Україні боротьба з корупцією переходить в соціальні мережі.

«Заяви про корупцію, зазвичай, публікуються в соцмережах. Луценко робить якісь заяви, є чергові подання на якихось народних депутатів. Це виглядає, як спроба залякування чи шантажу. Вважаю, що у нас боротьба з корупцією перейшла на рівень Facebook та Twitter», – заявив Андрій Антонищак.

Політик також наголосив на тому, що оцінку діяльності  НАБУ, САП та ГПУ можна буде надати після того, якщо у справах топ-корупціонерів будуть вироки в суді.

«Результативність правоохоронних органів можна буде оцінити лише після того, як суди завершать розгляд певної кількості справ та винні будуть притягнуті до кримінальної відповідальності», – підкреслив Андрій Антонищак.