В Україні Порошенко будує свою маленьку Росію, – Добродомов

Президент України Петро Порошенко перетнув «червону лінію», викинувши з країни третього президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Таку думку висловив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«Порошенко безумовно перетнув «червону лінію». Всесвітньо відомого політика, двічі президента просто взяли і викинули з країни, тому що так захотілося. Так захотілося людині, який говорить про європейські цінності, а веде себе не відповідно. Такі дії можна уявити в Росії, в Білорусі, тому що там така свідомість. Свою маленьку Росію Порошенко зараз будує у нас. Путін, коли прийшов до влади проводив зачистки ЗМІ, зачистки опозиціонерів, і ми зараз бачимо результат», – зазначив нардеп.

Добродомов переконаний, що сили демократичної опозиції мають об’єднатися.

«Очевидно, що всі партії, які перебувають в демократичній опозиції мають об’єднатися. І це принципова позиція «Народного контролю», яку ми давно відстоюємо. Ми пропонували це задовго до видворення Саакашвілі. Це єдиний шанс протистояти цій владі», – констатував він.