Валерій Веремчук балотуватиметься до парламенту, щоб відстоювати інтереси Львова

Дієві закони, українські цінності та розвиток місцевого самоврядування – три основні мети, яких необхідно досягати у Верховній Раді.

Відповідне відеозвернення Валерій Веремчук оприлюднив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуку.

«У парламенті я готовий захищати українські цінності і європейський вектор розвитку країни. Ми зробили свій цивілізаційний вибір. І цей вибір має залишатися незмінним», – також наголосив Веремчук.

За його словами, наявні політики вже не зміняться і покладатися на них немає сенсу, розвивати країну сьогодні стало справою для кожного, кому вона не байдужа.

Серед основних своїх завдань бачить відстоювання інтересів Львова – його цінностей, ідей, самого міста і людей. За його словами, щоб забезпечити розвиток міста і його мікрорайонів, потрібні не лише місцеві ініціативи, а й рішення законотворчого характеру.

«Звісно, я йду парламент, щоб відстоювати інтереси Львова. Його мікрорайонів, які мають величезні перспективи. Потрібен лише поштовх. Я це точно знаю, бо живу і працюю у Львові, багато спілкуюся з львів’янами – у Рясному, на Левандівці, Топольній… Я бачу, який потенціал у нашого міста і його мешканців. Я розумію, які рішення і законопроекти потрібно ухвалювати, щоб українські міста розвивалися і ставали комфортними містами для людей», – заявив Веремчук у своєму відео.

Нагадаємо, 16 травня Валерій Веремчук заявив про свою готовність балотуватися у Верховну раду України.