Валерій Веремчук розповів гімназистам про діяльність волонтерів

У четвер, 15 жовтня, керівник «Народної Самооборони» Львівщини, голова Львівського обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Валерій Веремчук розповів учням Львівської класичної гімназії про діяльність волонтерів.  Зустріч із школярами відбулася з нагоди Дня захисника України.

gimnaz2

Гімназисти змогли дізнатися про масштаби  волонтерської діяльності на Львівщині.

«З дитячих очей видно, що їх цікавить волонтерство, враховуючи ситуацію в країні. У них є жага допомогти бійцям.  І вони це роблять. Часто діти пишуть листівки, малюють ілюстраціїю Таким чином дякують солдатам за те, що вони можуть спокійно  вчитися у школі, не чути свисту куль над головами. Спілкування волонтерів зі школярами зараз на часі, адже саме в школі формуються патріоти, які вже захищають Україну на передовій, та ті, які  готові її боронити завтра», – зазначив Валерій Веремчук.

gimnaz1

Додамо, що «Народна Самооборона» Львівщини вже відправила на схід 17 караванів із допомогою. Це близько 750 тонн амуніції, продуктів харчування, медикаментів тощо.  За увесь час діяльності волонтери «Народної Самооборони» закупили та передали на схід 50 тепловізорів, 30 автомобілів, 3,5 тис. одиниць форми, 2 140 бронежилетів, майже 3 тис. шоломів, 1,5 тис. тактичних рукавиць, понад тисячу тактичних окулярів.