Валерій Веремчук

Перший номер у Львівську міську раду. 

Керівник Львівського обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», керівник «Народної Самооборони» Львівщини.

Народився 23 жовтня 1979 року у місті Нововолинську Волинської області.  Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка. За освітою – географ. Приватний підприємець. Одружений. Має двох дітей.

«Головною рушійною силою політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» сьогодні є громадські активісти, волонтери, «майданівці», журналісти, учасники АТО, соціально відповідальні підприємці — люди, які вже довели свої ефективність, навіть не маючи владних повноважень. У «Народному контролі» разом об’єдналися ті, кому довіряє суспільство», — каже Валерій Веремчук.

3333

Валерій Веремчук: «Україна – унітарна держава. Тому ми проти виокремлення будь-яких регіонів»

Пік активної громадської роботи припадає саме на час Революції Гідності. З 28 листопада 2013 року — координатор Центру відправки на Євромайдан,  комендант Центру розміщення майданівців в «Київ Експо Плаза», де забезпечив проживання та належні умови більш як 11 тисячам учасників Майдану. Був одним із співорганізаторів Комітету Майдану Львівщини.

З квітня 2014 року співорганізатор найбільшого на заході України волонтерського Центру забезпечення військових. Зокрема, Центр займається пошуком, доставкою і передачею амуніції, оптичних приладів, автотранспорту, запчастин, продуктів харчування та медикаментів для українських захисників.

1452

Станиця Луганськ. Валерій Веремчук супроводжував 14-ту поїздку Самооборони для військових батальйону «Львів»

За самовіддану роботу Валерій і самооборонівці отримали волонтерські відзнаки від багатьох військових частин, зокрема, від керівника антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерала-лейтенанта Колесника.

Валерій Веремчук, як депутат міської ради був, неодноразово відзначений за результативність та принципову громадянську позицію. Працював у постійній комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення. Реалізував проект облаштування 135 дитячих та спортивних ігрових майданчиків, за що був визнаний кращим молодим депутатом міських рад України у 2009 році. На сьогоднішній день працює в постійній депутатській комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Львівської міської ради. Створив  контрольну комісію з перевірки діяльності комунального перевізника АТП-1, яка виявила величезні порушення та зловживання на цьому підприємстві.

DSC_0259

«Для Львова набагато доцільніше закупляти капітально відремонтовані тролейбуси із Європи аніж викидати кошти на дуже дорогі нові тролейбуси», – Валерій Веремчук

Завдяки принциповій позиції Валерія Веремчука та депутатській групі «Народний контроль» прийнято важливі рішення: обов’язкова участь громади у вирішенні питань, що стосуються їх мікрорайону; прозорі рішення щодо формування бюджету – виділено кошти для виконання поточних та капітальних ремонтів за запитами мешканців ; напрацьовано рішення щодо виділення ділянки та будівництва житла для учасників АТО. За підсумками опитування в 2015 році Валерій Веремчук отримав визнання «Депутат року».

У рамках ГФ «Народної Самооборони» Львівщини започаткували ряд проектів: Центр забезпечення військових, «Народна броня», Центр допомоги сім’ям учасників АТО, Центр медичного забезпечення, Волонтерський центр, Центр правової підтримки бійців АТО та їх родин, Навчально-вишкільний центр.

_MG_1605

«Народна Самооборона» Львівщини уже відправила на Схід 17-й караван з допомогою

«Наша «Народна Самооборона» вже здійснила 17 поїздок на схід. Ми відвезли в зону АТО близько 750 тонн необхідних вантажів. За весь час діяльності «Народної Самооборони» ми закупили та передали на Схід 50 тепловізорів, 30 автомобілів, 3500 одиниць форми, 2140 бронежилетів, майже 3000 шоломів, 1500 тактичних рукавиць, понад тисячу тактичних окулярів тощо. Наша волонтерська група готова працювати до кінця, до перемоги. Мир в Україні настане тільки тоді, коли з нашої території ми виженемо російського ворога», – говорить керівник ГФ «Народна Самооборона» Валерій Веремчук.

Декларація  про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік