Василь Гошовський

Кандидат на посаду міського голови Чернівців.

Народився 1 січня 1982 року. Здобув дві вищі освіти: у 2004 році закінчив біологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (спеціальність – біохімія), у 2015 – юридичний факультет ЧНУ (спеціальність -правознавство).

goshov2

У 2009 році закінчив школу менеджменту TACIS «Менеджмент розвитку сільських регіонів”, а у 2013-му – професійні курси в Чернівецькому прес-клубі «Управління людськими ресурсами в  IT». У цьому ж році став випускником Школи Мерів при Києво-Могилянській Академії.

?

?

Результатом 4-місячного навчання стала розроблена у команді Стратегія розвитку міста Чернівці до 2021 року, яка увійшла до трійки кращих в Україні та передбачає швидкий економічний розвиток міста.

goshov3

Василь має досвід роботи на керівних посадах в бізнесі (торгівля, логістика), громадських організаціях та в сфері ЖКГ. Сьогодні Василь – проектний менеджер Буковинського Центру Реконструкції та Розвитку в проекті «Захист кордонів від небезпек, що поширюються безпритульними тваринами», керівник ТОВ «ТО-ВА», працює в стартапі «Datawiz.io».

З 2011 року активно займається захистом тварин  – є волонтером та юристом в ЧОГО «Захист тварин».

goshov5