Веремчук: Громада має контролювати роботу місцевої влади

У вівторок, 24 листопада, відбулася 1-ша урочиста сесія Львівської міської ради 7-го скликання.

Під час сесії новообрані депутати присягли на вірність українському народу.

Метою діяльності фракції «Громадський рух «Народний контроль» у Львівській міській раді стане втілення Антикорупційного плану, з яким партія йшла на вибори.

«У нашому Антикорупційному плані йдеться про те, що саме робота органів державної влади та місцевого самоврядування має бути максимально прозорою і відкритою для впливу громади. Контроль громади за діями державної й місцевої влади, правоохоронними органами, підприємствами державної та комунальної власності є запорукою посилення ефективності їх роботи», – каже депутата Львівської міської ради від партії «Громадський рух «Народний контроль» Валерій Веремчук.

У «Народному контролі» вважають, що саме громадянське суспільство має стати основним ініціатором позитивного тиску на владні, політичні і бізнесові інституції України. Такий тиск громади призведе до оновлення нашого суспільства.

Після завершення урочистого засідання депутати поклали квіти на могили бійців АТО та до могили Богдана Котика. Обраними та зареєстрованими є 64 депутати Львівської міської ради.

lviv deputaty2

Зазначимо, за результатами виборів до Львівської міської ради, політична партія «Громадський рух «Народний контроль» набрала 7,8 % голосів виборців. Відтак, у новий склад ЛМР увійшли шестеро представників «Народного контролю»:

– Валерій Веремчук – перший номер у Львівську міську раду, керівник Львівського обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», керівник «Народної Самооборони» Львівщини.

– Михайло Дідух – керівник «Народної самооборони» у мікрорайоні Рясне у Львові, волонтер, координатор Центру забезпечення військових.

– Тарас Ворко – активіст Залізничної сотні ГФ «Народна Самооборона» Львівщини, ГО «Центру Волонтерства»

– Віталій Свінціцький – учасник АТО;

– Анна Мармуляк – громадська активістка. Працює викладачем англійської мови в Львівському вищому професійному художньому училищі. Голова Ініціативної групи Левандівки проти забудови Левандівського парку та відродження КМЦ «Супутник».

– Ірина Оршак – юрист, адвокат, працює в Раді адвокатів Львівської області. Разом з колегами з Ради адвокатів Львівщини Ірина Оршак допомагає отримувати військовим, які воюють на сході України, статус учасника АТО.