Веремчук отримав відзнаку за волонтерську діяльність

Сьогодні, 31 липня, керівник «Народної Самооборони» Львівщини, голова Львівської обласної організації політичної партії «Народний контроль» Валерій Веремчук отримав грамоту від керівника антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерала-лейтенанта Колесника за активну волонтерську діяльність і підтримку українських військових на сході.

Урочисте нагородження волонтерів Львівщини відбулося у Львові у приміщенні  Будинку офіцерів. Зокрема грамоти вручали голова Львівської ОДА Олег Синютка і керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк.

Почесні відзнаки отримали львів’яни, які найбільш активно підтримують військових на сході України.

«Якби не волонтерський рух, то не відомо, якою би зараз була ситуація в Україні. Перебуваючи в зоні АТО, я та мої офіцери неодноразово зустрічалися з волонтерами. Вони для нас рідні люди. Висловлюю свою пошану і Валерію Веремчуку. Ми йому часто телефонуємо, коли військовим потрібні запчастини для автомобілів, нічні прилади, спорядження.  Він завжди готовий допомогти», – наголосив керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк.

«Народна Самооборона» Львівщини вже здійснила 15 поїздок на схід. Ми відвезли в зону АТО близько 750 тонн вантажу: тепловізори, військова форма, бронежилети, шоломи, тактичні рукавиці і окуляри, спальники, продукти харчування, військові запчастини, індивідуальні аптечки, берци, автомобілі. Наша волонтерська група готова працювати, не покладаючи рук, аж до перемоги. Мир в Україні настане тільки тоді, коли ми виженемо російського ворога з нашої території», –  переконаний керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Окрім Веларія Веремчука, відзнаки також отримали волонтери Ірина Яремко, Олег Коляса, Ірина Дзьоба, Ігор Грабінський.

Веремчук нагорода фото