Веремчук пропонує збільшили фінансування Громадського бюджету

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук пропонує збільшили фінансування Громадського бюджету: замість 1% – не менше ніж 2% від бюджету розвитку.

«Я підтримую ідею збільшити кошторис малих проектів Громадського бюджету з 500 до 600 тисяч гривень. Це пов’язано з подорожчанням матеріалів, ростом мінімальної зарплати. Проекти стають дорожчими і на це потрібно реагувати. Адже ідея Громадського бюджету полягає не в конкурсі задля конкурсу, а в отриманні справді цікавих проектів і можливості їх реалізувати», – заявив депутат під час сесії ЛМР сьогодні, 25 квітня, під час розгляду змін до ухвали про Положення Громадського бюджету.

Водночас він пропонує збільшити і загальне фінансування Громадського бюджету, адже це мотивуватиме львів’ян активніше подаватися на конкурс.

«Громадський бюджет – одна з найліпших ініціатив у Львові. Потрібно робити все можливе для її розвитку. Треба заохочувати львів’ян пропонувати свої ідеї. Найліпший спосіб – виділяти достатньо грошей для реалізації проектів-переможців. Мешканці мають бачити, що їхні ініціативи потрібні, що вони не залишаються на папері, а втілюються в життя. Так, цьогоріч бюджет уже розподілений, але з наступного року маємо обов’язково розглянути таку можливість», – пояснив свою позицію Валерій Веремчук.