Веремчук вимагає відкрити списки майбутніх власників землі на ЖБК «Північна Околиця»

Надати списки осіб, які отримають землю під будівництво на ЖБК «Північна Околиця», вимагає керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, депутат Валерій Веремчук.

Відповідне депутатське звернення на ім’я міського голови Львова він надіслав сьогодні.

Нагадаємо, що на останній сесії Львівської міської ради більшістю голосів депутати ухвалили виділення 2.7 га на Щурата для ОК ЖБК «Північна Околиця». Підтримали таке рішення, бо отримали роз’яснення, що ця ухвала є результатом «Програми створення житлово-будівельних кооперативів». Кооперативи призначені для учасників АТО, освітян та медиків. За інформацією посадовців, будівництво, обслуговування і управління жилими будинками здійснюватимуть члени житлово-будівельних кооперативів самостійно власним коштом, а також коштом інших джерел, не заборонених законодавством.

«Після голосування обранці отримали критичну реакцію від мешканців мікрорайону. Є недовіра до дій міської ради і цільового використання житла, а також люди хочуть бачити стратегію розвитку інфраструктури мікрорайону», – коментує депутат.

Валерій Веремчук вимагає від чиновників ЛМР показати стратегію розвитку мікрорайону та план практичного покращення інфраструктури мікрорайону. Зокрема, мешканці потребують нових дорожніх розв’язок, шкіл, садочків, місць для паркування та збільшення рейсів громадського транспорту.

Нагадаємо, раніше фракція «Народний контроль» добилася розробки та початку реалізації стратегії розвитку Рясного.