Веремчук вимагатиме, щоб на сесії чиновники доповіли про готовність Львова вивозити сміття

Сьогодні під час колегії Львівської міської ради керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук вимагатиме, щоб першим питанням у порядок денний завтрашньої сесії ЛМР внесли доповідь профільних чиновників про готовність чи не готовність міста повернути повноваження з управління сміттям у Львові.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Уже два тижні у Львові обговорюють, чи не потоне місто у відходах після 1 квітня, а у Ратуші – медитаційний спокій. У порядку денному завтрашньої сесії ЛМР немає і натяку, що чиновники готові публічно повідомити львів’янам свій план дій, щоб не повторився сміттєвий колапс-2. Нема бажання обговорити ситуацію з депутатами. Тож сьогодні на колегії вимагатиму, щоб першим питанням на сесію внесли доповідь профільних чиновників про готовність-неготовність міста повернути повноваження з управління сміттям у Львові», – написав Веремчук.

Він наголосив, що хоча Виконком 1 березня ухвалив рішення про повернення повноважень із вивозу сміття Львову, на чому воно базувалося – невідомо.

«Мені це більше нагадує спробу міського голови розпочати політичний пінг-понг із керівництвом області. Натомість мав би бути діалог з однією метою – львів’яни повинні жити у чистому місті без сміттярок під своїми будинками. Тому наполягатиму і надалі: жодної політики у питанні сміття. Тільки господарські рішення задля інтересів львів’ян», – наголосив у своєму дописі Веремчук.