Веремчук закликав Садового вийти з відпустки для переговорів з областю щодо вивезення сміття зі Львова

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук попереджає про можливість сміттєвого колапсу-2 у Львові уже з квітня, коли область може припинити вивезення відходів із міста. Відтак закликав міського голову Андрія Садового вийти з відпустки та сісти за стіл переговорів з головою ЛОР Олександром Ганущиним і головою ЛОДА Олегом Синюткою.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Наголошу, що ще влітку торік я застерігав мерію про можливість повторення сміттєвого колапсу. Я закликав підготувати і представити дієву стратегію для міста після завершення дії Меморандуму, щоб не виникло жодного дня простою у вивозі відходів зі Львова. Ці заклики були зігноровані. А ще були іронічні посмішки міського голови. Мовляв, а чого це ви вирішили, що зі сміттям будуть проблеми. Що ж, після 1 квітня може бути не до іронії і не до посмішок», – написав він.

Також він нагадав, що два роки тому фракція «Народний контроль» ініціювала спільне звернення голів фракцій Львівської міської ради до Андрія Садового з вимогою негайно прийняти допомогу області, щоб припинити сміттєвий хаос у Львові. Результатом звернення стала передача управління ТПВ міста області терміном на два роки.

«Сьогодні готовий знову взяти на себе ініціативу до перемовин між містом і областю. Закликаю міського голову відволіктися від захопливого виборчого процесу бодай на кілька днів, вийти з відпустки і проявити себе як господарника. Вимагаю, сісти за стіл перемовин із головою ЛОР Олександром Ганущиним і головою ЛОДА Олегом Синюткою. Якщо потрібна підтримка, то, переконаний, що, як і два роки тому, депутатський корпус ЛМР знову проявить солідарність, а голови фракцій, за необхідності, доєднаються до процесу, щоб спільно знайти конструктивні рішення. Бо захищати і відстоювати інтереси львів’ян – наш обов’язок», – йдеться у дописі Веремчука.