Відремонтували алею до школи №10 і дитсадочка №26

Роками батьки водили діток до дитячого садочка №26  і учнів школи №10  по ямах по  коліно. Нещодавно ж алею між двома закладами заасфальтували після втручання «Народного контролю».                                                                 

Тернополянка Марія живе на вул. Лесі Українки, водить онука у перший клас.

«Я ніколи не думала, що десь у Тернополі ще може бути така дорога і таке занедбане подвір’я у школі», – говорить пані Марія.

Комунальники журналістів «Народного контролю» запевнили — покриття обов’язково відремонтують. Через півроку алею біля садочка і школи врешті капітально відремонтували.

«Тут завжди були ями, деколи навіть люди туди будівельне сміття викидали, щоб настільки глибокі не були вибоїни. Тепер набагато краще», — ділиться враженнями Арсен.

Єдине, чого так і не зробили комунальники,  –  не заасфальтували шкільне подвір’я. Утім чиновники пообіцяли внести територію у список ремонту після перегляду міського бюджету.

«Є  передбачена програма асфальтування і відновлення шкільних подвір’їв. Проте наразі усі кошти витратили на покриття біля дитячих садочків.  У серпні на сесію Тернопільської міськради я готую проект про ремонт цих об’єктів. І при перегляді міського бюджету на це будуть виділені кошти. Чекаємо звершення літа, коли депутати зможуть переглянути бюджет і перекинути кошти на цю статтю і профінансувати її в повному обсязі», — говорить начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.