Відставка Яценюка – найбезболісніший варіант виходу із політичної кризи, – Мусій (+ відео)

Позачергова сесія ВРУ потрібна щонайменше для того, щоб провести повторне голосування за Резолюцію недовіри Уряду, яке 16 лютого відбулося із грубим порушенням регламенту, та відправити Кабмін Яценюка у відставку.

Про це повідомив член міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Олег Мусій.

«Чим раніше збереться Парламент, тим швидше вирішиться питання з відставкою Уряду Яценюка. А тільки так вдасться вирішити політичну кризу», – констатував нардеп.

Він зазначив, що події минулого вівторка продемонстрували, як олігархат намагається залишитися при владі – у тому числі за рахунок президентської фракції та фракцій «Народного фронту» і «Опозиційного блоку».

«Очевидно, що своє слово мав би сказати Президент, якщо він, звісно, не покриває злочинну змову олігархів і з 30 депутатами його ж фракції. Водночас Парламент мав би зібратися і розглянути вже зареєстровану постанову №4092 про повернення до розгляду Резолюції недовіри Кабміну», – пояснив Мусій.

Нардеп переконаний:  без відставки Прем’єра, парламентсько-урядова криза буде лише поглиблюватися.

«У цих обставинах відставка Яценюка – найменш безболісний для країни варіант виходу із політичної кризи. Утім такий варіант не бажаний для олігархів, які і намагаються будь-якою ціною зберегти за крісло за зручним для себе Прем’єром», – повідомив він.