Військові мають відчувати нашу вдячність, — Швайка

Двадцять п’ятеро військовослужбовців Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку вирушили до Попасної на Луганщині, де міститься військова комендатура.

«Це вже чотирнадцята ротація — і щоразу я стараюся відкласти справи й провести хлопців, підготувати гостинці. Це найменше, що ми можемо зробити для військових. І маємо робити, щоб вони постійно відчували нашу повагу і вдячність», — каже голова Тернопільської обласної організації «Народного контролю» Володимир Швайка.

22 липня — День звільнення Попасної від бойовиків «ЛНР». Тож військовослужбовці Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку й делегація від міської ради візьмуть участь у відзначенні цієї дати, вручать нагороди людям, котрі співпрацюють із комендатурою, та подарунки всім цьогорічним першокласникам.

«У Попасній ми вже понад два з половиною роки. Кожних три місяці здійснюємо ротацію і щоразу веземо гуманітарну допомогу для місцевого населення. Сім’ї наших військовослужбовців зібрали одяг і взуття для дорослих та дітей. Уже традиційно нас проводжає Володимир Дмитрович: надає паливно-мастильні матеріали, продукти. Організовує на допомогу своїх друзів-підприємців. Цього разу вони приготували для хлопців домашні ковбасу, копчену рибу, напекли хліба», — розповідає начальник зонального відділу військової служби правопорядку полковник Іван Бугай.