lutck1

Виконком Луцькради не підтримав «реконструкцію» скандальної забудови на Соборності

Член виконкому, активіст «Народного контролю» Олег Бондарук виступив проти збільшення поверховості забудови на проспекті Соборності, 22б, через яку «тріщить» сусідня багатоповерхівка.

Про це він заявив на засіданні виконкому міської ради.

Головний архітектор Луцька Леонід Герасимюк повідомив, що хочуть надати дозвіл на розробку проекту детального плану території житлового кварталу на проспекті Соборності, зокрема збільшити поверховість запланованої «висотки» на ділянці №22 б до дванадцяти поверхів.

Олег Бондарук нагадав членам виконкому, що мова йде про скандальне будівництво «Егоїст».

«Ви знаєте ситуацію з тією фірмою, яка почала будувати без дозвільних документів. Результат – тріщини на сусідньому будинку №20», – зазначив він.

На його думку, недоцільно надавати дозвіл на розробку ПДП, поки не будуть здійсненні роботи з підсилення аварійного будинку та перевірки самого будівництва.

Водночас заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що будівельні роботи ведуться згідно зареєстрованої декларації.

«Будівництво є законним. Були порушення на початковій стадії будівництва, але забудовник їх усунув і погодився сплатити штраф. Також він готовий провести роботи з підсилення сусіднього будинку», – повідомив посадовець.

На думку Яковлева, затвердження плану ПДП дасть можливість впорядкувати архітектурну композицію у цьому мікрорайоні, оскільки запланована будівля нижча, ніж інші.

Однак виконком не підтримав це питання.