Виконком Луцькради не скасував штрафи для власників гаражів

Виконком Луцької міської ради залишив у силі постанови адмінкомісії про застосування штрафу до власників металевих гаражів на вулиці Гірна 2, 2а.

Про це стало відомо у середу, 2 листопада, під час засідання виконавчого комітету.

Відтак, 40 власників гаражів звернулися до виконавчого комітету, щоб оскаржити рішення адміністративної комісії, яка зобов’язала їх сплатити штраф за нібито самовільне встановлення гаражів.

Активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп переконаний, що неприпустимо штрафувати людей за дії, які вони не вчиняли.

«Не було факту самовільного встановлення, муніципальна поліція не розібралася у ситуації. Протягом року виносяться на виконком рішення про демонтаж, заявляючи, що усі будівлі незаконні, а лише потім складається адмінпротокол. Але перед цим обов’язково потрібно було вивчити питання, знайти власника та з’ясувати усі обставини. А ви робите усе по-іншому, спрощуєте собі роботу – звертаєтеся до земельного управління чи архітектури, які дають відписку, що не давали погодження. І не звертаєте уваги на факт, що гаражі стоять  уже 40 років», – зазначив активіст та звернувся до членів виконкому скасувати рішення адмінкомісії.

Зазначимо, що муніципальна поліція винесла рішення на виконавчий комітет про демонтаж гаражів на Гірній у червні цього року, хоча адмінпротоколи склали на власників конструкцій лише у вересні.

Водночас член виконкому від «Народного контролю» Олег Бондарук наголосив, що на вулиці Гірній уже по факту сформований гаражний кооператив. «По факту там уже є розміщений гаражний кооператив, тому варто дати можливість узаконити гаражі» – зазначив він.

Нагадаємо, на попередніх засіданнях виконком скасував кілька постанов адміністративної комісії про застосування штрафу щодо мешканців вулиці Гірна та повернув на повторний розгляд.

На цей раз, юридичне управління міської ради винесло проект рішення, щоб залишити без змін постанову адмінкомісії і відхилити скарги мешканців. Більшість членів виконкому пропозицію підтримали.