Віта Клінт

Виборчий округ №32 (Черкаська міська рада).

Виборчий округ №72 (Черкаська обласна рада).

Координатор політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Народилася 2 травня 1974 року. З вересня 1981-го по 1991 роки навчалася в черкаській загальноосвітній середній школі №21. Надалі до 1993 року вчилася  у  Черкаському фінансово-економічному технікумі Національного банку України за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності».

Має великий трудовий досвід. А з 2006 року і до тепер є заступником  директора ТОВ «Сервіс-Авто-2005». У 2011 році Віту Клінт нагородили знаком «Почесний автотранспортник України».

З 2013 року  обрана головою Ради Організації роботодавців «Автомобільного транспорту Черкаської області».

У 2015 році  нагороджена почесною грамотою Черкаською обласною організацією за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь в організації перевезень тимчасових   переселенців із східних областей України. Також  нагороджена подякою військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату за високий патріотизм та допомогу Збройним Силам України транспортними засобами для перевезення військовослужбовців на ротацію до зони проведення антитерористичної операції.

Виховувалася у  сім’ї службовців, тому самодисципліна – головний пріоритет.

«До «Громадського руху «Народний контроль» я долучилася, бо хочу свій досвід направити на розвиток нашого міста та змусити чиновників працювати чесно!», –  каже кандидатка у депутати Віта Клінт.