Вказувати на двері треба не реформаторам, а корупціонерам, – Добродомов

Конфлікт, що вчора, 14 грудня,  стався на Раді реформ між Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та очільником Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі – конфлікт між дерибанщиками старої системи та реформаторами нової формації.

 Таку думку висловив лідер партії «Народний контроль», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Вчорашня подія – це не просто «сварка», між двома топ-чиновниками. Це чергова ілюстрація, як в Україні точиться боротьба двох світоглядів, двох підходів до управління країною», – констатував він.

Зокрема, йдеться, на думку нардепа, про підхід реформ, котрий передбачає жорстку антикорупційну політику. Натомість інший базується на бажанні деяких політиків консервувати стару систему, яка дає їм змогу обкрадати державу.

 «Це не питання персоналій, це питання розвитку країни, або ж її руйнації. Можна й надалі дозволяти Яценюку імітувати реформи, замість того, щоб взяти як дорожню карту пропозиції команди Саакашвілі напрацьовані вже в Одесі. Можна й надалі дозволяти Авакову покривати злочинців у правоохоронному відомстві, замість за прикладом очільниці Нацполіції Хатії Деканоїдзе прислухатися до громадськості при підборі кадрів. Та благословляючи це, чи зможемо зберегти країну?», – зауважив Добродомов.

 Фраза  Авакова до Саакашвілі «покиньте цю країну», має адресуватися не реформаторам, які попри опір системи крок за кроком втілюють зміни, а до корупціонерів, які з року у рік наживаються на вимиванні коштів з держбюджету, – вважає нардеп.

 «Квиток на Ростов може бути єдиною альтернативою в’язниці для дерибанщиків. А закордонним фахівцям, які другий рік по 24 години на добу працюють над змінами, котрих вимагає українське суспільство, потрібно дякувати і дослухатися до них», – підкреслює він.

 На думку депутата, сьогодні усі реформатори незалежно від партійної приналежності чи  національності мали би обʼєднатися задля реалізації вже ухваленого антикорупційного законодавства,  розробки нових законів, направлених на спрощення умов ведення бізнесу і детінізацію економіки.