Вхід на дніпродзержинський стадіон «Перемога» – знову безкоштовний

Під час робочої наради щодо майбутньої реконструкції стадіону до депутата Дніпродзержинської міськради  Олени Демішевої звернулися городяни, яких обурює платний вхід на стадіон «Перемога»  навіть за те, щоб позайматися спортом.

«Ми вислухали скарги городян і знайшли компроміс. Відтепер, щоби потрапити на «Перемогу» для безкоштовних занять спортом, потрібно записатися в адміністратора, маючи при собі документ, що підтверджує особу або його копію», – розповідає Олена Демішева.

Депутат додає, ще потрібно ознайомитися із технікою безпечної поведінки на стадіоні. Після цього можна займатися спортом із 6 години ранку.

Нагадаємо, реконструкція дніпродзержинського стадіону «Перемога» заплановано на 2017 рік.  Передбачено, що на стадіоні будуть обладнані нові трибуни  на 12 тисяч осіб. Зроблено капітальний ремонт прилеглих будівель. Також заплановано відновлення зовнішнього освітлення, нанесення на поле штучного покриття, установка нового табло. Приблизна вартість робіт близько 120 мільйонів гривень.