Влада хоче створити контрольований Антикорупційний суд, – Добродомов

Адміністрація президента хоче керувати Вищим антикорупційним судом, як зараз усією судовою системою країни.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі «Вечірнього прайму» та телеканалі «112 Україна»

«Ключова річ – це забезпечити незалежний відбір суддів. Тому потрібно залучити міжнародних експертів. А суддями будуть українські громадяни, на яких жодного впливу з боку міжнародної комісії не буде! Тому говорити про зовнішні впливи щонайменше смішно. Адже коли призначали в уряд іноземців, які й зараз там працюють, ніхто не говорив про міжнародний вплив. А вони роблять речі, які набагато важливіші за суд, я про так звану медичну реформу. Знаєте, коли вигідно мовчать, а коли самі можуть опинитися на лаві Антикорупційного суду – то вже заговорили про зовнішній вплив», – наголосив він.

Добродомов розповів про поправки, які  зроблять Антикорупційний суд ефективним.

«Коли я подивився президентський законопроект, виявилося, що цей суд не буде розглядати справи про незаконне збагачення, а от про торгівлю зброєю та наркотиками буде. Цей законопроект просто завалить Антикорупційний суд справами, що не мають відношення до корупції. Тому ми подали поправку до законопроекту, яка зобов’яже суд розглядати справи НАБУ», – додав нардеп.