91799

Влада має пояснити, як поверне 100 млрд гривень, які втратила країна через Гонтарєву, – Добродомов (+відео)

За три роки роботи Гонтарєвої курс гривні впав втричі, а 100 млрд гривень пішли на рефінансування російських банків та виведені в офшори, і за це вона має понести відповідальність.

Про це в ефірі «Вечірнього прайму» на телеканалі «112 Україна» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Депутати з БПП дуже палко захищають Гонтарєву в ефірах та кулуарах Верховної Ради, а нехай це розкажуть людям на своїх округах. Нехай запитають, чи вони відчули покращення від «бездоганної» роботи Нацбанку, чи змогли взяти дешеві кредити. Депутати БПП разом із Президентом мають нести відповідальність за призначення Гонтарєвої», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що НБУ рефінансовував вже «мертві» банки.

«Зараз влада радіє новому траншу в мільярд доларів, а це 27 мільярдів гривень, за цей курс також варто подякувати Гонтарєвій. А я нагадаю, що лише половину від цієї суми, а саме 14 мільярдів гривень НБУ видав на рефінансування «Дельта-Банку», який вже на той момент не працював. Також виділялися кошти на рефінансування російських банків. Тепер влада має пояснити, як поверне 100 млрд гривень, які ми втратили через діяльність нинішньої голови Нацбанку», – констатував він.