Влада має прозвітувати про виконання своїх передвиборчих обіцянок, – Добродомов (+відео)

Коаліція та Президент мають пояснити людям, чому не виконують свої передвиборчі обіцянки та коаліційну угоду.

Про це в програмі «Великий ефір» на телеканалі NewsONE заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Коаліція мала б відкрити свою коаліційну угоду та пройтися по пунктам, які в ній написані. Адже в угоді є ряд важливих пунктів, які ще давно потрібно було ухвалити. Це і скасування недоторканності  і нова виборча система за відкритими списками, також важливий законопроект про тимчасові слідчі комісії. «Народний контроль» готовий голосувати за ці ініціативи, але коаліція не вносить відповідні законопроекти в порядок денний», – сказав він.

Добродомов додав, що депутати демократичної опозиції вимагають від Президента прозвітувати про виконання своєї передвиборчої програми.

«У Порошенка є програма «Жити по-новому», він має також щодо неї прозвітувати: що виконано з обіцяного, а що – ні. І я не бачу розуміння в цих питання, адже коаліція зараз має всі важелі, аби поставити важливі законопроекти в порядок денний. Так, буде голосування, але тоді й побачимо, хто і як голосує за потрібні для країни ініціативи», – констатував він.