Влада має забезпечити робочі місця та справедливу зарплату, а не перерізати стрічки, – Добродомов

Українці стомилися слухати обіцянки й гарні промови керівників держави, вони хочуть уже зараз побачити зростання зарплат та пенсій.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з мешканцями с. Мошни в рамках робочого візиту на Черкащину.

На зустріч прийшли місцеві медики, аграрії та пенсіонери.

«На догоду МВФ влада підняла пенсійний вік, пожертвували збільшенням ціни на тарифи заради чергового траншу, який піде на покривання попередніх кредитів. Прості люди не відчувають жодного покращення від цих кредитів. Влада їх бере, а ми з вами за це розраховуємося», – сказав Добродомов.

Люди обурені ситуацією з так званими реформами, адже обіцяне велике зростання пенсій не відбувається. Людям нараховують по 100-200 грн, що навіть не відповідає рівню інфляції, кажуть люди на зустрічі.

«Правильно, потрібно щось змінювати, бо я живу в цій країні і хочу, щоб в ній бажали жити мої діти. А зараз вони втікли з країни, я хочу щоб вони повернулися, і лише хороші зміни будуть сприяти цьому. А зараз молодь продовжує виїжджати, бо влада лише краде і бреше, а хороших умов для дітей не створює», – зазначив житель с. Мошни пан Олександр.