Влада розпочала системне знищення НАБУ, – Добродомов

Антикорупційний комітет ВРУ був останнім форпостом захисту роботи НАБУ, сьогодні ж депутати з БПП та «Народного фронту» в кооперації з «Опоблоком» та олігархічними групами «Відродження» та «Воля народу» знімають з посади голову Антикорупційного комітету лише для того, аби призначити ручного аудитора НАБУ.

Про це на своїй сторінці Facebook пише лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродмоов.

«Дії спільників Банкової спрямовані на те, щоб створити більшість в Антикорупційному комітеті, зняти його голову та обрати всіх залежних аудиторів НАБУ, тим самим поставивши Бюро у повну залежність, і абсолютно очевидно, що це вигідно лише нинішній владі, яка погрузла в корупції та злочинах», – наголошує нардеп.

Добродомов підкреслює, що НАБУ – єдиний орган, який дає результати, а президент намагається знищити його підконтрольним аудитором.

«Деяким народним депутатам має бути соромно, що вони як представники вищого законодавчого органу в Україні роблять неприпустимі для держави речі та покривають ганебну діяльність антиукраїнської влади. Впевнений, що це питання швидко з’явиться на порядку денному Верховної Ради», – констатує він.