Влада використовує ситуацію з Саакашвілі, щоб відвернути увагу від реальних проблем, – Добродомов

Людей в країні турбує підвищення цін, відсутність робочих місць та скорочення субсидій, а керівництво країни не дає відповіді на ці питання.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Сьогодні на кордоні з Польщею кілометрові черги. Адже частина цих людей їде на заробітки. Лише за останній рік  кількість робочих віз у Польщу збільшилась на 700 тис. А інша частина людей їде за продуктами харчування. Замисліться, у країні  ЄС, де середня заробітна плата  25 тис. грн.,продукти дешевші ніж в Україні. Наприклад, та ж курятина, за яку бізнес-партнер Порошенка Косюк отримав 800 млн. дотації з конфіскованих грошей Януковича», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що поки уряд заявляє, що країна вийшла з кризи, у бюджет на наступний рік заклали долар по 30 грн.

«Це все через те, що в країні цілодобово друкують гроші, тому й гривня  знецінюється. Влада хоче перекрити таким чином дірки в бюджеті, а тим часом зростає інфляція. Те, що ми люди могли купити за мінімальні 3200, скоро купуватимуть вже за 3700, коли до того рівня піднімуть мінімалку. А уряд не може  відповісти,  чому це сталося. Як і немає відповіді, чому зросли ціни на автогаз, на водіях. Усе просто, на людях заробляють», – констатував Добродомов.