Влада вкотре довела неспроможність відстояти національні інтереси України, – заява «Народного контролю» щодо скандального закону, прийнятого польським парламентом

Протягом двох років українська влада ігнорує прийняті Польщею антиукраїнські закони та не дає належної оцінки діям наших сусідів.

Ні Міністерство закордонних справ, ні президент України досі не виступили з офіційною заявою щодо відверто антиукраїнського закону прийнятого польським парламентом. Так званий закон про «бандерівську ідеологію» – це черговий ляпас з боку Польщі та заперечення права українців на вшанування нашої пам’яті та національної ідентичності.

Наша  влада вкотре демонструє свою безхребетність та бездарність на міжнародній арені. Відповідний закон, прийнятий польським парламентом, – це чергова поразка української дипломатії.

Водночас у Верховній Раді вже півтора року лежить без розгляду зареєстрований депутатами «Народного контролю» проект «Постанови про вшанування пам’яті жертв геноциду, вчиненого Польською державою щодо українців у 1919 – 1951 роках».

Наша постанова – це не відповідь полякам, а вшанування української історії та зміцнення національної ідентичності українців. Ми вимагаємо винесення нашої постанови на голосування Верховної Ради.

Нація буде сильною тоді, коли зможе захистити свою ідентичність та історію.

Слава Україні!