Власник «таємних» квартир у Лондоні не може перевіряти офшори та незадекларовані компанії ТОП-посадовців, – Добродомов (+відео)

Справи про незадекларовані  фірми за кордоном українських чиновників, як і офшорні скандали, розслідуватиме голова ДФС Роман Насіров, який сам володіє незадекларованим майном за кордоном і чия діяльність потребує ретельного вивчення прокуратурою.

Про це заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету  в ефірі ток-шоу «Вечірній прайм»  Дмитро Добродомов на телеканалі «112. Україна».

«Пан Насіров приховав інформацію про майно вже при чинному е-декларуванні, не вказавши дві квартири у Лондоні та компанії, записані на його дружину. І саме цій людині, якій світить кримінальна відповідальність, доручають розслідувати офшорні справи Президента, свіжий скандал про незадекларовані компанії міністра фінансів Данилюка. Це ж повний абсурд!», – наголосив Добродомов.

На його переконання, результат «розслідувань» у виконанні Насірова очевидний – «щук кинуть у річку», замість – як це передбачає нещодавно ухвалений Закон про електронне декларування майна – притягнути до кримінальної відповідальності за приховування даних.

«Головна причина такої ситуації в тому, що роками винні – а йдеться про найвищих посадовців країни – і досі не покарані і не бояться, що їх покарають! Розуміння безкарності – створює грунт для нових і нових зловживань. Відправили Яценюка у відставку, але де розслідування справ на мільярди розкрадань через Міністрерства та Держпідприємства?», – наголосив депутат.

Врешті, Добродомов нагадав, що тільки через суд спільно із Центром протидії корупції вдалося домогтися поновлення справи Насірова та внесення її у ЄРДР за фактом «декларування недостовірної інформації».

Фото: argumentua.com