Володимир Болєщук: Україну врятували добровольці, волонтери, чесні журналісти, громадські діячі і підприємці

Володимир Болєщук —  єдиний із депутатів Тернопільської обласної ради вирушив добровольцем воювати в зону АТО  у складі батальйону «Тернопіль».

 Спочатку Володимир Болєщук  займався волонтерством: доставляв бійцям «Айдару», батальйону «Тернопіль», 24-й механізованій бригаді продукти харчування, одяг, питтєву воду, запчастини до техніки та речі, необхідні для проживання.

«На сході бійцям перебувати не просто, щодня там напружена ситуація. Нашим хлопцям, воякам потрібна підтримка рідних, близьких, друзів. Проте найбільше вони раді допомозі простих людей, які передають продукти, одяг та необхідні речі», — розповідав активіст «Громадського руху «Народний контроль», волонтер, боєць батальйону «Тернопіль» Володимир Болєщук.

Під час поїздок  у зону АТО Володимир часто спілкувався з бійцями батальйону «Тернопіль».

«Упродовж року кожної хвилини ми відчували велику підтримку усіх небайдужих людей. Нам передають речі, які найбільш необхідні нам у побуті. Особлива вдячність волонтерам, які ризикуючи життям, їдуть у зону АТО, везуть вісточки з дому», – говорить боєць батальйону «Тернопіль» Андрій Бурдаш.

Врешті Володимир Болєщук вирішив долучитися до бійців та став добровольцем.

«Я не сумнівався, що служитиму у батальйоні «Тернопіль», — додає  активіст.

Чоловік розповідає: розумів, що йти служити –  це справжній чоловічий  обов’язок.  Воювали обидва його дідусі.  Один, щоб не вмерти з голоду у Сибірі, де відбував заслання, зголосився добровольцем у лави радянської армії. А інший був добровольцем у дивізії «Галичина».

Перебуваючи на Луганщині, вже як боєць батальйону,  Володимир Болєщук налагодив зв’язок з українським керівництвом області. Запропонував допомогу від Тернопільщини. У відповідь голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука наголосив: «Переконаний, що найближчим часом у нашу область надійде допомога. Першочергово необхідно забезпечити необхідними речами дітей та літніх людей. Прошу благодійників Тернопільщини долучитися до збору гуманітарних речей».

Перший транш допомоги з Тернопільщини надійшов на Луганщину напередодні навчального року.  Діти отримали набори, потрібні для занять у школі, – канцелярське приладдя, українські книги.

Повертаючись зі сходу на Тернопільщину  Володимир Болєщук г завжди особливо гостро  сприймав і відчував соціальну несправедливість. Чоловік зрозумів: країну необхідно змінювати, і починати  потрібно зі свого міста, краю.

Основне, на думку Володимира, — це втілення майданівських принципів у владі.  Саме тому вирішив приєднатися до команди «Народного контролю».

«Це людина, яка пішла захищати нашу країну,  людина, яка постійно займається волонтерською діяльністю. Це просто чесний, справедливий, хороший чоловік. Такі люди тільки вітаються у нашій команді»,  – стверджує голова «Громадського руху «Народний контроль» на Тернопільщині Олена Абакумова.

«Цю країну врятували добровольці, волонтери, чесні журналісти, громадські діячі, багато підприємців, які безкорисно допомагали фронту і Майдану. «Народний контроль»  – вийшов із Майдану, він уособлює  всі ці категорії людей. Тому я з ним», – пояснив свій вибір  Володимир Болєщук.