boljeshuk

Володимир Болєщук

Перший номер до Тернопільської обласної ради.

 Волонтер, боєць батальйону «Тернопіль».

 Народився 17 грудня 1974 року. Освіта –  вища. У 1996 році закінчив Тернопільський національний економічний університет. Магістр державного управління. Одружений.  Разом із дружиною Оксаною виховує сина і дочку.

Із 2002 року і до сьогодні є депутатом Тернопільської обласної ради. Співзасновник ГО  «Зарваницька ініціатива».

Володимир Болещук — єдиний з обласних обранців, хто пішов добровольцем воювати в зону АТО у складі батальйону «Тернопіль».

Спочатку Володимир Болещук займався волонтерством.  Возив бійцям «Айдару», батальйону «Тернопіль»,  24-й механізованій бригаді продукти харчування, одяг, воду, запчастини до техніки та речі, необхідні для проживання.

bolesh4uk

Чимало бійців АТО приєдналися до команди “Народного контролю”

«Нашим хлопцям, нашим бійцям  потрібна підтримка.  Вони повинні відчувати підтримку рідних, близьких, друзів», — говорить Володимир Болєщук.

Через кілька місяців волонтерства Володимир сам записався у добровольці батальйону «Тернопіль».

«Коли постало питання іти чи не йти воювати, то я не мав сумніву в тім, що це буде батальйон «Тернопіль», – пригадує боєць.

Повернувшись зі сходу на Тернопільщину чоловік зрозумів: необхідно втілювати майданівські принципи у владу. Саме тому вирішив приєднатися до команди «Народного контролю».

boljeshuk2

Володимир Болєщук і лідер “Громадського руху “Народний контроль”, народний депутат України Дмитро Добродомов

Володимир Болєщук вірить, що волонтери, добровольці і меценати, які безкорисно допомагали фронту зможуть змінити ситуацію в країні на краще.

«Цю країну врятували добровольці, волонтери, чесні журналісти, громадські діячі, багато підприємців, які допомагали і фронту, і Майдану. «Народний контроль» – це громадський рух, який вийшов з Майдану і він сьогодні уособлює усі ці категорії людей», — говорить Володимир Болєщук.