Володимир Гергелюк на Українсько-Литовському економічному форумі презентував інвестиційну онлайн-платформу «Investor for community»

7 грудня у Києві відбувся 4-й Українсько-Литовський економічний форум, участь в якому взяли представники ділових кіл Литви та України. Зокрема, з боку Литви участь у заході взяли: міністр господарства Литви Віргіній СінкявічусРобертас Даргіс, Президент Конфедерації промисловців Литви, Сігітас Леонавічус, Президент Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати, управлінці, бізнесмени.

У межах зустрічі підписано чимало договорів про співробітництво, угоди у сфері сонячної електроенергетики.
У структурі форуму діяли наступні тематичні секції:
1. Відновлювальні джерела енергії та енергоефективність.
2. Транспорт і логістика.
3. Інформаційні технології та роботизація в промисловості
(Індустрія 4.0).
4. Фінансові інструменти та інвестиційний клімат.

Володимир Гергелюк, очільник «Народного контролю» Івано-Франківщини, взяв участь у роботі секції «Фінансові інструменти та інвестиційний клімат», де презентував новостворену інвестиційну онлайн-платформу «Investor for community/Інвестор для громади».

«Я презентував інвестиційну онлайн-платформу для місцевих громад «Investor for community» та реальні проекти для інвестицій на Прикарпатті.
Також домовився з віце-президентом федерації промисловців Литви Арунасом Лаурінайтісом про співпрацю в напрямку залучення інвестицій та візиту до Литви для вивчення досвіду в цьому напрямку», – резюмував Гергелюк.