Володимир Саврук

Виборчий округ № 8 (Львівська обласна рада)

Заступник голови львівської обласної організації «Громадський Рух «Народний контроль», волонтер ГФ «Народна Самооборона» Львівщини.

Народився 24 грудня 1969 року. Неодружений, виховує двох доньок.

«Володимир Саврук — не боїться брати на себе відповідальність, завжди дотримує слово. Якщо він береться за справу, то будьте певні, доведе її до кінця!», — каже керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

savruk1

Із початком бойових дій на сході України Володимир Саврук не вагався — волонтерство та допомога армії і сім’ям учасників АТО стали його щоденною турботою. Приміщення, в якому чоловік довгий час розвивав власну справу, віддав під волонтерський центр. Сьогодні на вулиці І. Виговського, 29 працює Центр допомоги сім’ям учасників АТО. Сюди звертаються діти та дружини військових, адже знають: тут завжди можуть отримати підтримку і посильну допомогу.

«На сході України військові щодня ризикують власним життям, захищаючи нашу Незалежність. Багато сімей наших Героїв, на жаль, уже залишилися без батька, брата, чоловіка. Таким родинам потрібна наша допомога. Ми заручилися підтримкою української діаспори у різних країнах світу. Нам вже вдалося допомогти близько п’ятистам сім’ям військовослужбовців», — розповідає Володимир Саврук.

А розпочалося все з Революції Гідності. У той час представники дипломатичних установ звернулися до «Народної Самооборони» з прохання убезпечити від мародерства російське, чеське та польське консульства. Володимир Саврук разом з активістами забезпечував охорону будівлі Чеського консульства. В рамках співпраці «Народної Самооборони» та «Народного контролю» Володимир Саврук доєднався до вирішення міських справ, а станом на сьогодні обраний заступником керівника Львівського обласного осередку партії «Громадський рух «Народний контроль».

«У «Громадський рух «Народний контроль» приходять громадські діячі, волонтери, «майданівці», журналісти, учасники АТО, соціально відповідальні підприємці — ті, хто вже довів свою ефективність, не маючи жодних владних повноважень. Разом об’єдналися ті, кому довіряє суспільство. І тепер вони готові взяти відповідальність за стан справ у місцевих громадах. А ефективної влади без народного контролю не буває», — говорить Володимир Саврук.