Волонтери ГО «Освітяни Коломийщини» та активісти «Народного контролю» відвідали земляків у зоні АТО

Минулого тижня лідер «Народного контролю» Коломийщини Геннадій Романюк, голова П’ядицької сільської ради Роман Сікорський та приватний підприємець Любомир Кобацький відвідали прикарпатців, які зараз відстоюють східні кордони держави.

До наших захисників волонтери приїхали не з пустими руками. Привезли провізію, «буржуйку» та новенькі форми, які надав підприємець Любомир Кобацький зі свого магазину військової амуніції.

Нагадаємо, волонтерська організація «Освітяни Коломийщини», згуртувавшись ще під час Революції Гідності, постійно надає допомогу нашим військовим. Ядром організації є директори шкіл, а координує її роботу голова П’ядицької сільської ради Роман Сікорський.

Директор П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Віталій Костюк та Ценявської ЗОШ І-ІІ ступенів Віталій Сокур і самі неодноразово брали участь у волонтерських поїздках, та напружена робота в школі цього разу не дала їм змоги виїхати на схід. Але осторонь вони все одно не залишились, організувавши у себе в школах та садках акцію з ліплення вареників.

«Вирішили приготувати та відправити на передову бійцям АТО домашні вареники з картоплею, ще раз нагадавши про те, що їх люблять, за них моляться і чекають їхнього повернення живими та з перемогою додому», – сказав колектив Ценявської школи. 15 відер Коломийських смаколиків тепер зігріють на передовій бійців 10-ї гірсько-штурмової бригади.

«Наші хлопці пишаються тим, що захищають державу. Ми застали їх у доброму і піднесеному настрої. Вони налаштовані виключно на перемогу», – поділився враженнями від зустрічі з бійцями лідер «Народного контролю»  Коломийщини Геннадій Романюк.