Волонтери «Народної Самооборони» організували свято Миколая для дітей військових

У день святого Миколая, 19 грудня,  Центр допомоги сім’ям учасників АТО «Народної Самооборони» Львівщини організував справжнє свято для дітей військових – із яскравою ялинкою і подарунками.

mykol

«Свято Миколая – казкове та неповторне для кожної дитини. В Україні  – війна. Відтак, це наш обов’язок  – піклуватися про дітей загиблих Героїв України, дітей Героїв, які зараз боронять нашу землю на сході країни», – говорить керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Зараз у Центрі забезпечення військових зареєстровано 75 дітей загиблих та зниклих безвісти Героїв. Також на свято Миколая волонтери  запросили дітей, чиї батьки зараз беруть участь у військовому протистоянні на сході країни. Таких дітей у Центрі налічують близько 500.

Приємно, що до організації заходу долучилися і підприємці, і українці з діаспори. Зокрема, це ВС «Серця Лева», підприємець Орест Печенко, підприємці ринку «Шувар», Людмила Винницька, компанія «Біскотті» тощо. А упродовж місяця організація волонтерів з  Німеччини «Українці в Штутгардті » та португальські волонтери з організації «Янголи милосердя» збирали для дітей подарунки за кордоном.  Матерільну допомогу надала також організація «Хто як не ми» з Іспанії.

««Народна Самооборона» уже другий рік поспіль організовує свято Миколая для дітей військових. Я дякую усім небайдужим патріотам з-за кордону, благодійникам звідси, що  долучилися до нашого свята. Окремо, хочу висловити щиру подяку волонтерам Самооборони Олені Халіловій, Оксані Медвідь та Нелі Васюті, людям, які зранку і до ночі організовували це дійство. Завдяки цим людям діти отримали омріяне свято», – зазначив  Валерій Веремчук.