Волонтери подарують львівським школам портрети новітніх Героїв України

Волонтери «Народної Самооборони» Львівщини у межах проекту «Герої, які залишилися в строю» подарують сотні львівських шкіл портрети знаменитих воїнів, Героїв України – танкіста-кіборга Євгена Межевікіна «Адама», спецпризначенця Ігоря Гордійчука «Сумрака» і піхотинця Василя Тарасюка «Тайфуна», які прославили своїми подвигами українські збройні сили у війні проти Росії.
Як розповів голова Центру військово-патріотичного виховання «Галичина» «Народної Самооборони» Львівщини Сергій Хараху, портрети передадуть для кабінетів Захисту Вітчизни.

«Уже незабаром відбудеться великий семінар вчителів Захисту Вітчизни. Саме на ньому ми передамо портрети у львівські школи. Вони повинні бути у кожному кабінеті з цього предмету, щоб учні знали в обличчя новітніх Героїв нашої країни – реальних, не міфічних. Знали їхні імена, знали, як вони воювали з агресором на сході», – говорить Сергій Хараху.

Також він додав, що проект «Герої, які залишилися в строю» – це продовження роботи над патріотичним вихованням молоді, яким займається Центр. Зокрема, рік тому Сергій Хараху став керівником авторського колективу популярного видання «Захисник України», за яким уже зараз навчається частина учнів не лише у Львові. Проект цієї книги пройшов конкурс патріотичних видань, оголошений ЛОДА у 2018 році. І книга була надрукована державним коштом для всіх шкіл Львівської області.

«Формування громадянина, формування українця-патріота ще зі школи – одне із пріоритетних завдань сьогодні. І саме цим займаються мої товариші з Центру військово-патріотичного виховання «Галичина». Видання виховної літератури, вишколи для учнів, таборування у «Карпатах», проект «Навчальну зброю – у школи Львівщини!», а тепер і проект ««Герої, які залишилися в строю». Це важливі елементи для того, щоб юне покоління мало правильні орієнтири на майбутнє», – переконаний керівник «Народного контролю» Львівщини Валерій Веремчук.