Вулицю Чумацький шлях скоро заасфальтують

Асфальт зняли, а покласти новий забули. Жителі вулиці Чумацький шлях понад два тижні чекають на нове покриття та його і досі нема. Тому житомиряни звернулись до Народного Контролю.

Наталія Григорівна розповідає – на їхній вулиці комунальники почали робити ремонт асфальту та досі не завершили. Щодня тут їздить важкий транспорт, який тепер розбиває підготовлене до заміни покриття:  «До конца не довели порядку.Должна быть заасфальтирована. И эта дорога, кажется, совсем не расчитана, как по ней сейчас идут крупно-вантажные автомобили».

Людмила Миколаївна додає : «На мою думку це дуже погано,нам ніяк і заїхати і виїхати  до цього будинку, і дітям як перейти дорогу.І зупинка. Звичайно, хотілося б щоб стан дороги був кращий». На цій вулиці проходить об»їздна дорога, тож ремонт ,який затягнувся, заважає усім пішохам, адже підвищує небезпеку. Особливо для школярів, яким доводиться чимало йти до зупинки.  «Зараз стало набагато важче, тому що перерили дороги.Батьки хвилюються за мене,як я дойду до зупинки на вулицю Черняховського.Тротуарів тут немає, я просто боюся йти по дорозі.»

Журналістам Народного Контролю шляховики  розповіли – якщо не буде дощу, то вже цього тижня дорогу доремонтують. Шляховики розповіли, що тільки буде хороша погода і покриття підсохне – асфальт до ремонтують.  Олександр Фещенко директор ПрАТ «Плануємо на понеділок, вівторок,середу.Чому так кажу одразу тридні, тому що знову ж таки дивимося по погоді – дозволяють погодні умови виконати асфальтування, якщо не дозволяють – далі продовжуватиме підготовчі роботи», – Олександр Фещенко, директор ПрАТ шляхово-будівельного управління №19

Ми перевіримо чи завершать ремонт на вулиці.