Яценюк саботував запропоновану мною медичну реформу, – Мусій (+відео)

Під час моєї роботи в уряді було розроблено концептуальний проект страхової медицини в Україні, який викидав усі корупційні схеми, екс-прем’єр-міністру Яценюку це було не вигідно.

Про це в ефірі телеканалу NewsONE заявив член депутатської групи «Народний контроль», заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ Олег Мусій.

«Після чотирьох місяців роботи в уряді я запропонував концепцію медичної реформи. Проте тодішньому прем’єр-міністру Арсенію Яценюку вона була не цікава. Він просто проігнорував її. Це все відомо, адже я був незручний міністр для Яценюка. Тому я чотири місяці працював без заступників, мені їх просто не погоджував Яценюк», – сказав він.

Мусій додав, що запропонована концепція пройшла усі профільні міністерства та відомства.

«Я не погодився на корупційні схеми  щодо закупівлі ліків, які пропонував Яценюк, тому мене і усунули з посади. Та ще на посаді міністра мною було розроблено чотири фундаментальні законопроекти, які, прийшовши в парламент, я відразу зареєстрував. Вони базуються на ідеї загального соціального медичного страхування, що і є справжньою реформою. Без медичного страхування жодних розмов про медреформу  бути не може», – констатував він.