Якщо Гройсман не звільнить Лінчевського, він підписується під його словами, – Мусій

Призначати і звільняти заступників – компетенція виключно Прем’єр-міністра. Саме тому висновки у справі Лінчевського має зробити Гройсман.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив член політради партії «Народний контроль», народний депутат Олег Мусій.

«Мається на увазі, що пан Прем’єр-міністр, який замовив цю експертизу, тільки у його єдиній компетенції когось із заступників призначати і когось звільняти. Саме тому висновки має зробити Володимир Гройсман. І коли на засіданні уряду я йому вручав рішення комітету з охорони здоров’я, я наголосив на тому, що якщо він не прийме рішення по звільненню Лінчевського, він розписується в усіх словах, які сказав Лінчевський», – заявив Олег Мусій.

А в такому випадку, додав він, тут випливе політичний складник чинної влади.

«Влади, яка на догоду МВФ отримала завдання скоротити соціальні видатки. А ми бачимо позицію міністра соцполітики пана Реви, бачимо і позицію пані Супрун. Усі вони виконують завдання – максимально скоротити соціальні видатки, відповідно населення України», – акцентував депутат.