З 1 липня маємо бачити чистий Львів, а не чути політичні заяви про блокаду, – Веремчук

Сьогодні, 6 червня, під час «години спілкування» з міським головою Львова, керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук закликав Андрія Садового надати повну інформацію про готовність Львова з 1 липня самостійно вивозити сміття.

«Через 25 днів до виконавчих органів Львова повертаються повноваження з управління ТПВ. З 1 липня місто саме дбатиме про чистоту на своїх вулицях. Тому я хочу чітко почути відповідь на питання: чи пророблена робота з перевізниками, чи переукладені договори з полігонами, які зараз приймають львівське сміття. А таких, наскільки мені відомо, двадцять. Львів’яни вже у перші дні липня повинні бачити чисті вулиці, а не чути політичні заяви про блокаду», – заявив Веремчук.

Натомість, замість дати конкретну відповідь, міський голова вкотре розповів свою версію підпалу Грибовицького сміттєзвалища, активне блокування вивозу львівського сміття до укладання Меморандуму з ЛОДА. Мовляв, «якщо зараз будуть проблеми, то ми будемо бачити, хто їх нам створює».

«Я від осені намагаються дізнатися план дій Львова зі сміттям. І зараз знову жодної конкретики. Сподіваюся, спокій пана мера у цьому питанні небезпідставний. І Андрій Іванович свідомий того, що вибори виборами, але він і досі відповідальний за все, що відбувається у місті, за комфорт львів’ян. По-господарськи, без політики», – наголосив Веремчук.